Blog

مارس 14, 2023

۶ روش رفع گرفتگی توالت ایرانی – شماره تماس:  ۰۹۱۰۹۹۳۱۰۱۰

مسدود شدن توالت ایرانی می‌تواند بنا به دلایل گوناکونی که عمدتاً گیرکردن اشیایی مانند دستمال و یا مدفوع می باشد گریبان گیر شما خواهد شد. این پرسش؛ سوای از بوی بد و تنش ذهنی که برای افراد خانواده ایجاد می‌ شود امکان استفاده از سرویس بهداشتی را (به دلیل بالا آمدن آب در کاسه توالت) از بین خواهدبرد. بنابر این لازم است به سرعت درصدد ازبین بردن گرفتگی توالت ایرانی اقدام شود. در این صفحه از “خدمات لوله بازکنی” چند راه حل برای باز کردن چاه توالت ایرانی پیدا کرد. در ادامه به مبحث ۶ روش رفع گرفتگی توالت ایرانی می پردازیم. برای انجام تمامی خدمات لوله بازکنی و چاه باز کنی می توانید با افراد متخصص لوله بازکنی تماس گرفته و در تمامی مناطق استان زنجان خدمات خود را در کمترین زمان دریافت نمایید.

ازبین بردن گرفتگی توالت ایرانی

برای از بین بردن گرفتگی توالت ایرانی که با استفاده از دستمال‌ کاغذی و یا مدفوع ایجادمی شود، قدم اصلی تشخیص درست می باشد . آیا دستمال باعث گرفتگی توالت شده است یا خیر؟ در چه صورتی می‌توان با اطمینان درباره گرفتگی با دستمال‌ کاغذی صحبت کنیم؟ پس از ریخته شدن آب در کاسه، فاضلاب با سرعت بسیار کمی تخلیه می‌گردد. دلیل آن هم این است که دستمال کاغذی مانعی برای عبور آب ایجاد نمی‌شود اما از تخلیه شدن آب کاسه توالت جلوگیری می کند.

برس توالت:

پس از اطمینان پیدا کردن از دستمال‌ کاغذی به‌ عنوان دلیل گرفتگی برای از بین بردن گرفتگی توالت ایرانی، برس توالت را در دست بگیرید و شروع به کار شوید. گاهی اوقات شانس با شما یاری می کند دستمال‌کاغذی (ها) در درون سیفون یا به فاصله بسیار کمی از آن گیرکرده باشد. شما می‌بایست با فشار دادن برس توالت در درون سیفون، چرخاندن آن و تلاش برای چسباندن دستمال در سطح برس برای رفع گرفتگی اقدام نمایید. باید دقت داشته باشید که سر برس نباید در درون لوله گیر کند و اگر شما این کار را با احتیاط انجام ندهید یک مشکل را به دو مشکل خیلی بزرگ تر تبدیل خواهید کرد.

قرص ماشین ظرف‌شویی:

اگر استفاده از برس برای از بین بردن توالت ایرانی مؤثر واقع نشده باشد، موقع  استفاده از قرص ماشین ظرفشویی خواهد رسید برای این کار، باید یک دانه قرص ماشین ظرفشویی را درون کاسه توالت قرار دهید و در این مدت‌ زمانی در حدود نیم ساعت صبر کنید و در ادامه اقدام به بیرون کردن قرص از داخل کاسه کنید. در این موقع ، قرص مذکور دستمال‌ کاغذی را داخل خود حل کرده و آن را نرم و خیس می‌کنید. در ادامه لازم به ذکر است که برای رعایت صد در صدی نکات بهداشتی بر دست داشتن دستکش لازم و ضروری می باشد. سپس فلاش دستشویی را فشار داده تا از بین بردن گرفتگی توالت ایرانی اطمینان کافی حاصل شود.

تلمبه لوله بازکن:

اگر با فشاردادن چند بار فلاش، متوجه شدید که دوباره گرفتگی به‌صورت کامل رفع نشده باشد؛ باید با استفاده از تلمبه لوله بازکن برای از بین بردن گرفتگی توالت ایرانی اقدام نمایید. شما در این مرحله می توانید که چندین مرتبه (بین ۵ الی ۱۰ بار) تلمبه را به آهستگی فشار دهید و اجاره دهید که بالا برود. معمولاً استفاده از این وسایل بیشترین کار آیی ممکن را ضمن صرف کمترین هزینه و زحمت را به همراه داشته است.

آویز لباس:

اگر تلمبه لوله بازکن در دسترس نباشد شما می‌توانید از یک آویز لباس (معمولادور تا دور آن را با پلاستیک بپوشانید. به خاطر کمترین آسیب رساندن به کاسه توالت) از آن کمک بگیرید. اگر آویز لباس با پوشش پلاستیکی در دسترس نباشد می‌توانید کنار آن را با یک پارچه ببندید. آویز را صاف کنید تا قسمتی که از آن لباس آویزان می‌کنید مانند دسته‌ای بلند برای شما می شود قلاب را به درون کاسه توالت همراهی کنید و از دسته ساخته شده (طولی باید بین ۱ الی ۱٫۵ متر داشته باشد.) برای هدایت آویز در درون کاسه استفاده نمایید. وسایل مذکور را درون کاسه توالت بچرخانید تا دستمال به تیزی قلاب آخر آویز لباس چسبیده خواهد شد.

پودر صابون: 

شما نیز می‌توانید همچنین از پودر صابون نیز به‌ عنوان یک مواد مهم برای ازبین بردن گرفتگی چاه توالت ایرانی استفاده نمایید. برای این کار می توانید پودر صابون را درون کاسه توالت ریخته و مدت‌ زمانی صبر نمایید در طول این زمان به‌ دلیل واکنش‌ های شیمیایی انجام شده است پودر درصدد حل کردن دستمال‌کاغذی در خود حل می شود. در ادامه چندین بار اقدام به فشاردادن سیفون توالت نمایید تا گرفتگی، رفع شود اگر استفاده از پودر صابون مؤثر واقع نشده باشد شما می‌توانید از هرگونه شوینده دیگری اعم از شامپو و حتی سفیدکننده استفاده نمایید. اگر دوباره مؤثر واقع نشده باشد، معمولاً یک سطل آب گرم در کنار شوینده می‌تواند به شما کمک کند. ترکیب مذکور را در چند مرحله به درون کاسه توالت، می ریزید در این مرحله جدا از استفاده از آب داغ به خاطر باشید آسیبی که می‌تواند متوجه کاسه توالت کند، به‌ شدت دوری کنید.

لوله بازکنی:

اگر هیچ‌کدام از راه حل های گفته شده، مؤثر واقع نشد، هنگام آن فرارسیده است که با یک شرکت لوله بازکنی توالت هماهنگ کرده و از آن‌ها برای ازبین بردن گرفتگی توالت ایرانی منزل یا دفتر کار خود درخواست کمک نمایید.

ازبین بردن گرفتگی چاه توالت ایرانی

از بین بردن گرفتگی چاه توالت ایرانی تکنیک است که بهتر است هریک از ما آن را بلد باشیم. به‌ این‌ دلیل که این پرسش  می‌تواند بنا به دلایل گوناگونی مانند گیرکردن مدفوع، دستمال‌ کاغذی، نوار بهداشتی، رسوب گرفتگی و … به سادگی اتفاق میافتد. شما می‌توانید در ابتدای امر با استفاده از موردهای بالا برای رفع گرفتگی چاه توالت ایرانی اقدام کنید.

خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی در تمامی مناطق  استان زنجان و ….

جهت انجام تمامی خدمات لوله بازکنی و چاه باز کنی می توانید با افراد متخصص لوله بازکنی تماس گرفته و در تمامی مناطق استان زنجان خدمات خود را در کمترین زمان دریافت نمایید.

شماره تماس:  ۰۹۱۰۹۹۳۱۰۱۰

لوله باز کنی و چاه بازکنی در تمامی مناطق استان زنجان

مقالات , , , , ,
About Rasouli

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.